عمده فروشی فلاسک در فروشگاه پخش عمده کائولین

برای خرید فلاسک می توانید از بازارهمراه و عمده فروشی فلاسک این بازار، استفاده کنید و از قیمت های مناسب این فروشگاه آنلاین نهایت استفاده را ببرید. در هنگام خرید، باید به ویژگی های مختلف که هر فلاسک دارد مثل حجم و اندازه فلاسک و نوع مخزن آن، حتما توجه داشته باشید.

عمده فروشی فلاسک در  فروشگاه پخش عمده کائولین :

تقریبا در همه خانه ها به راحتی یک عدد فلاسک پیدا می شود. فلاسک ها وسیله های بسیار کاربردی هستند که برای حمل و نقل مایعات در مسافت های طولانی و یا حتی در خود خانه به کار می روند. فلاسک ها با قابلیت دو جداره بودن خود می توانند سبب عدم انتقال حرارت از داخل به بیرون و یا از بیرون به داخل، شوند و در نتیجه اگر نوشیدنی گر م داخل فلاسک است، همانطور گرم می ماند و اگر مایعی خنک در داخل فلاسک باشد، خنکی خود را همچنان با گذشت زمان حفظ می کند.

اگر قصد خرید جهیزیه و یا خرید برای فروشگاه خود را دارید از پخش عمده کائولین ، بازاری همراه و آنلاین برای خرید عمده استفاده کنید. این بازار محلی برای عمده فروشی فلاسک نیز می باشد.

مهمترین خصوصیت فلاسک ها :

دیواره داخلی فلاسک ها از شیشه دو جداره و آب نقره پوشیده شده است که از نقل و انتقال گرما به داخل فلاسک جلوگیری می کند. شیشه عایقی برای گرما محسوب می شود و نمی تواند به داخل راه یابد. از طرفی خلاء موجود بین دو دیواره ، انتقال گرما از طریق همرفتی را هم مانع می شود و پوشش نقره هم نمی گذارد گرما از طریق تابش و نور به داخل راه یابد. به کمک این سه ترفند، انتقال گرما به داخل و یا بیرون رفتن گرما از داخل به بیرون، امکان پذیر نمی باشد.

فلاسک ها انواع مختلفی دارند. از نظر وزن، طراحی و مدل، ظرفیت و گنجایش ، با یکدیگر فرق می کنند. بدنه بیرونی آنها معمولا فلزی و از جنس استیل است ولی برخی بدنه های پلاستیکی هم وجود دارند.

گنجایش و حجم فلاسک ها از نیم لیتر به بالا است. نحوه خروج مایع از داخل فلاسک به سه روش پیچی، ضامنی، فشاری امکانپذیر است.

زمانی که می خواهید از مراکز عمده فروشی فلاسک، اقدام به خرید نمایید، حتما گنجایش و بقیه خصوصیاتی که در این قسمت بیان شد را مد نظر دشته باشید.


عمده فروشی فلاسک

انواع فلاسک های موجود در بازار :

 • فلاسک چای به شکل دسته دار در گنجایش های مختلف
 • فلاسک های مسافرتی بزرگ به همراه لیوان فلاسک ماشین
 • فلاسک غذا ( برای گرم نگه داشتن غذاها استفاده می شوند اما فلاسک های معمولی فقط برای نگهداری مایعات مناسبند)

مواردی که در هنگام خرید از عمده فروشی فلاسک به آنها توجه داشته باشید :

 • وقتی می خواهید فلاسک خریداری کنید، حتما به مخزن داخلی آن توجه کافی داشته باشید. مخزن هایی که شیشه ایی هستند معمولا هم راحت تر تمیز می شوند، هم بو نمی گیرند و هم وزن کمتری داشته و مدت زمان بیشتری هم مایعات را گرم یا خنک نگه می دارند. البته باید مواظب باشید که بر اثر ضربه شیشه داخلی آنها نشکند و بر اثر تغییرات ناگهانی دما هم به آنها شوک وارد نشود.
 • فلاسک های با مخزن استیل در برابر ضربه مقاوم پذیرتر هستند . مقاوت خوبی در برابر شوک های حرارتی دارند اما اگر ضربه بسیار شدید باشد، ممکن است به دلایلی خاصیت عایق بودن خود را از دست بدهد.
 • بدنه بیرونی فلاسک هم در انتخاب فلاسک مهم است. ممکن است از جنس پلاستیک باشد که معمولا سبک ترند و یا از جنس فلزی و استیل باشند که جلوه بهتری خواهند داشت.
 • گنجایش و حجم فلاسک از مهمترین فاکتورهای خرید از عمده فروشی فلاسک می باشد. باید توجه داشته باشید که فلاسک را می خواهید برای چند نفر استفاده کنید. اگر برای پیک نیک و مسافرت های دسته جمعی می خواهید، حجم بزرگتر بهتر است ولی برای استفاده در محل کار و یا منزل، حجم کمتر هم به کارتان خواهد آمد. فلاسک های بزرگتر دما را بیشتر حفظ می کنند.
 • وقتی می خواهید فلاسک را خریداری کنید، به درب آن دقت داشته باشید. سالم باشد و به نحوی کاملا صحیح، مانع از هدر رفت انرژی و جا به جایی گرما شود. به اصطلاح نشتی نداشته باشد. درب پیچی بهترین نوع درب ها است.

نکات مهم استفاده از فلاسک :

 • درب فلاسک را محکم ببندید مبادا مایعات بیرون بریزند.
 • فلاسک را خیلی پر نکنید و برای شستشوی آنها از مواد شیمیایی هم استفاده نکنید.
 • درون آنها نوشابه و مواد گازدار نریزید.
 • کنار اجاق گاز و گرمای بیرونی قرار ندهید.
 • بدنه بیرونی فلاسک، وقتی از مایعات داغ پر می شوند خیلی داغ می شوند. مواظب باشید.